Küpsiste poliitika.

Käesolevas dokumendis nimetatakse Portwest UC, Portwest Clothing Ltd, Portwest Polska z.o.o., Portwest GmbH ja kõik teised Portwest kotserni ettevõtted Portwestiks.


Teie privaatsusõiguste tagamine ja Portwesti täieliku vastavuse tagamine Euroopa määrusega (2011. aasta Euroopa elektrooniliste sidevõrkuda ja - teenuste, eraelu puutumatust ja elektroonilist sidet käsitletavad määrused) allpool on teade, mida peate lugema. See hõlmab arvutisse salvestatud elektrooniliste küpsiste Portwesti kasutamist teie arvutis.


Mis on küpsised?


Küpsised on tekstifailid, mis salvestavad väikest infot, mis asuvad teie arvutis või muus seadmesse, et aidata veebisaiti paremini kasutajakogemust pakkuda.


Sessiooni küpsised "võimaldavad veebisaidil teie külastuse ajaks meeles pidada".


Püsivad küpsised jäävad teie seadmesse, et veebisait "mäletaks" teie külastusi selle saidi jaoks. Need saadetakse veebisaidi serveritest arvutisse või mobiiliseadmesse ja need salvestatakse teie seadmesse ning seejärel saadetakse veebisaidi sirvimise ajal meie veebisaidi serveritesse värskendatud andmeid.


Salvestatava teabe tüüp varieerub, kuid tavaliselt sisaldab see teatud eelistusi, mida olete varem teinud, nii et sait saaks teile pakkuda asjakohasemat sisu ja üksikasju oma ostukorvi paigutatud esemete kohta. Neid saab kasutada ka teie "seansi" jälgimiseks, nii et te ei pea saidi külastamisel samasugust teavet pakkuma.


Miks peame kasutama küpsiseid?


1. Seansi küpsiseid kasutatakse praeguste tellimuste kohta salvestamiseks. See on privaatne teile ja ei kellelegi teisele. Seansiküpsis lõpeb automaatselt 24 tunni pärast, kui tellite, siis aegub see kohe.


2. Koostame aruande selle kohta, mida otsisite meie veebisaidilt ja see teave antakse teie Portwest Area müügijuhile, et ta saaks teie järelpärimisi paremini käsitleda.


3. Püsivad küpsiseid kasutatakse "teie mäletamiseks". Me salvestame spetsiaalse koodi, mis on teie sisselogimise jaoks ainulaadne, nii et kui te tellite, teame, et see olete teie ja mitte keegi teine. Seee säästab teid, liigse teabe sisestamisest.


Kuidas küpsis minu arvutisse jõuab?


Kui sisestate õige kasutajanime ja parooli, luuakse teie arvutis küpsis. Kui te seda täielikult ei mõista, vaadake privaatsuspoliitikat(link privaatsuspoliitikale) või võtke ühendust oma piirkonnamüügijuhiga, kes on teile hea meelega valmis seda üksikasjalikult selgitama.


Küpsiste keelamine


Võite peatada veebibrauseri küpsiste vastuvõtmise ja kustuda kõik brauseris praegu salvestatud küpsiseid. Selle tegemise viis erineb sõltuvalt kasutatavast brauserist.Vaadates oma brauseri abimenüü alla, antakse teile täiendavaid üksikasju. Pange siiski tähele, et kui soovite keelata küpsised, võib see mõjutada teie võimet seda veebisaiti kasutada.


Päringud


Kõiki privaatsuspoliitikaga seotud küsimusi saab kasutada aadressil info@portwest.com


Nõusolek


Kui olete sellega nõus ja soovite jätkata, jätkake Portwesti veebisaidil.